Hurra! Mogę nosić sukienki z odkrytymi plecami!

Hurra! Mogę nosić sukienki z odkrytymi plecami!

Nie, stop, nie zrobiłam sobie silikonowego biustu 😉 Postanowiłam tylko skorzystać w dobrodziejstw sklepów z bielizną i zakupiłam tzn. biustonosz kombinowany. Jak bardzo jest kombinowany możecie się przekonać zakładając go pierwszy raz.

Co mnie skłoniło do tego zakupu? Ach, pewna sukienka, którą kupiłam na sobotnie wesele. Niestety jak ją założyłam, okazało się, że mój biust, zgnieciony od góry, ląduje w pasie. Nie można założyć do niej tradycyjnego biustonosza, gdyż ma ona odkryte plecy, ze skrzyżowanymi ramiączkami. Zresztą, sami sobie zobaczcie:

M3221C0A3-503@1.1

M3221C0A3-503@5.2

Mój biust, jak już pisałam przy okazji opowieści o odstawianiu Synka od piersi, pozostawia wiele do życzenia. Kiedyś jędrny, kształtny i rozmiarowo w sam raz, stracił swoje walory. Pracowałam ciężko nad tym, żeby przywrócić mu dawną sprężystość, ale niestety żaden krem ani żadne ćwiczenia sobie z tym nie poradziły. Jednak nie płaczę już nad tą stratą (dwa lata godzenia się z tym faktem mam za sobą), tylko inwestuję w odpowiednie biustonosze i jest dobrze.

Może to błahostka, ale ogromnie się cieszę, że dzięki mojemu nowemu biustonoszowi, kilka sukienek z mojej szafy może wrócić do łask (a są naprawdę piękne!). Biustonosz ten zapina się… na brzuchu, krzyżując tasiemki najpierw z tyłu, na wysokości krzyża.

Przy okazji chcę Wam coś wyznać. Ostatnio oglądając program Ellen DeGeneres Show poznałam pewną piosenkę. Od piosenki dotarłam do wykonawcy i mnie zatkało. Do tej pory myślałam, nie mam pojęcia dlaczego, że Bruno Mars to jakiś pseudo – rockowy band dla nastolatek. A okazuje się, że jest to niezwykle utalentowany wokalista popowy, który mnie po prostu urzekł. Oto owa piosenka, „Grenade”, wersja studyjna (live). Co za głos!:

Trzymajcie się ciepło, Drogie Mamy i Nie Tylko Mamy i korzystajcie z wszelkich dobrodziejstw ułatwiających życie 😉 Aż by się chciało rzec make life easier, ale się nie rzeknie 😉

3 Responses »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *